درباره ما

گروه فنی مهندسی MTABRIZ از تیر ماه سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در زمینه های مرتبط با ساختمان شروع کرده است. این شرکت دارای کادری مجرب از کارشناسان معماران و مهندسین ساختمان است.
فعالیت گروه فنی مهندسی MTABRIZ در زمینه های زیر در بخش خدمات ما به تفصیل توضیح داده شده است.( مشاوره های مرتبط با شهرداری - مشاوره طراحی ساختمان - مشاوره مشارکت در ساخت - مشاوره دعاوی حقوقی ملکی ) با گسترش فراگير ساخت و سازهاي نوين و علاقه مندي بازار به رواج روز افزون فناوري هاي صنعت ساختمان در جهت افزايش کارايي ، زيبايي بصري و رفاه هر چه بيشتر ، گروه فنی مهندسی MTABRIZ بر آن شد که بصورت تخصصي براي گسترش اين فناوري ها در تمامي طيف هاي ساختماني اعم از آپارتمان ، ساختمانهاي ويلايي ،اداري ، تجاري و ... در ابعاد مختلف فعاليت نمايد . در اين زمينه مهندسين آرشيتکت بصورت روزانه ساخت و سازهاي لوکس در سراسر جهان را مانيتور کرده و بر پايه جديدترين مدها در حوزه طراحي معماري ، لوازم جانبي و شرايط موجود در کشور اقدام به طراحي مي نمايند. همچنين در بسياري از موارد نيز متناسب با خواست خريداران ، طرح هاي منحصر به فرد و ويژه اي صورت مي پذيرد . اين بخش در مرز علم و فناوري در حوزه عمران فعاليت مي نمايد و تلفيقي از نهايت هنر معماري و اوج عملکردهاي سازه اي است. الگوی مشارکت در ساخت طی سالیانه اخیر الگویی متداول بوده است. در این الگو مالکان زمین با سازندگان اقدام به مشارکت می نمایند و منافع حاصل را به نسبت تقسیم می کنند. شاید بتوان گفت که بیش از ۷۰ درصد از ساخت و سازهای اخیر شهرتبریز طی این الگو صورت گرفته است. در این الگو شناخت کامل سرمایه گذاران و سازندگان دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. این اهمیت به دلیل تخصصی بودن امر ساخت و عدم وجود دانش کافی در غالب مالکان می باشد. چرا که همواره افزایش کیفیت ساخت با هزینه همراه است و هزینه در منطق بسیاری از سازندگان با سود رابطه عکس دارد. گروه ما تلاش کرده تا با ارائه الگویی کاملا حرفه ای مبتنی بر مسایل فنی مهندسی در حوضه مقررات ملی ساختمان کشور و همچنین با اشراف بر مسایل حقوقی رضایت مالکان را جلب نمایند.
کلیه کارمندان و اعضاء تشکیل دهنده‌ی این گروه همگی دارای تحصیلات عالیه حداقل با مدرک کارشناسی و عمدتا در رشته‌های فنی و مهندسی می‌باشند و از آموزش‌های لازم جهت ارایه خدمات مشاوره‌ای در زمینه ملک بهره جسته‌اند. این گروه باتوجه به چشم اندازها و نیازهای جامعه و ضرورت تسهیل نمودن امر خرید و فروش برای خریداران و فروشندگان محترم سطح شهر تبریز و نیز بهره بردن از قابلیت های بسیاربالای موجود در اینترنت و فضای مجازی ، قسمت عمده ی فعالیت خود را معطوف به این بخش نموده است .
اهداف مجموعه:
با توجه به اینکه صنعت و حرفه مشاورین املاک از دیرباز در کشورمان سابقه دارد، با عنایت به رشد جمعیت و گسترش شهرها، نیاز به ایجاد ساختاری حرفه‌ای و مدرن و امروزی در این راستا به چشم می‌خورد که متاسفانه غالبا امروزه ارائه چنین خدمات حرفه‌ای در این صنعت کمتر مشاهده می‎‌گردد. لذا اهداف اصلی این مجموعه بر اساس اصول زیر طراحی و تبیین شده است:

ارائه سرویس‌های لازم به مشتریان محترم جهت هر گونه معاملات ملکی با روش‌های نوین امروزی و با عنایت به حفظ کرامات انسانی مشتریان محترم بر پایه رعایت اصول مشتری مداری.
ارائه خدمات مشاوره‌ای فنی به مشتریان محترم.
ارایه خدمات حقوقی جهت انجام معاملات مشتریان محترم و انعقاد قراردادهای اصولی و متقن جهت کاهش ضریب مخاطرات احتمالی.
شعار سازمانی:
ما به جزئیات خواسته های مشتریانمان اهمیت ویژه ای می دهیم .اعتماد - اطمینان و اعتبار را از ما بخواهید.
سایت ما یکی از تخصصی ترین سایتهای خرید و فروش بوده و امکان بارگذاری فیلم از خانه ویا ملک توسط کاربر را برای رفاه حال مراجعین خرید و فروشندگان محترم فراهم آورده است.
آدرس اینترنتی ما www.mtabriz.ir
امید است بتوانیم با روشهای نوین خدمت رسانی موجبات رضایت عزیزان را فراهم آوریم
منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده ی بزرگواران هستیم
مشارکت در ساخت تبریز

شماره های تماس
۰۹۱۴۶۷۲۱۹۱۹ معصومی

اطلاعات تماس
  • معصومی: ۰۹۱۴۶۷۲۱۹۱۹
  • خانم اکرمی: ۰۹۱۴۴۰۹۸۱۳۰
  • تلفن ثابت: ۰۴۱۳۳۲۹۶۷۹۸
شبکه‌های اجتماعی
آدرس ما
  • تبریز، ولیعصر، فلکه دانشجو، روبروی بانک ملی، طبقه سوم
  • +