قوانین و مقررات «مشارکت در ساخت تبریز»

شرایط و قوانین استفاده از سایت « گروه فنی مهندسی MTABRIZ»:
لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» به دقت مطالعه فرمائید.
کاربر با استفاده از وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» اقرار دارد که کلیه قوانین و مقررات ذیل را به صورت کامل مطالعه کرده و با آگاهی کامل از شرایط و معانی آنها، این قوانین و مقررات را پذیرفته‌ است. در صورتی که در این قوانین و مقررات در آینده تغییراتی داده شود، این تغییرات در همین صفحه منتشر می شوند. بنابراین استفادۀ مستمر کاربر از وب سایت و نرم افزارهای موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» به معنی پذیرش آخرین نسخه قوانین و مقررات منتشر شده است.
کاربر اقرار مینماید که کلیه بخشهای سئوالات متداول، حریم خصوصی و قوانین ثبت نظر را نیز تماما مطالعه نموده و شرایط مندرج در آن را ضمن درک کامل، مورد پذیرش قرار میدهد.

کلیه حقوق قانونی، مالکیت ، کپی‌ رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» متعلق به « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» میباشد.

وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» یک "سامانه آنلاین درخواست ملک" است که به کمک ابزارها و الگوریتمهای پیشرفته و هوشمند خود، مشخصات املاک درخواستی را با آگهی های املاک عرضه شده توسط مالکان و مشاوران مطابقت داده و املاک مناسب را به کاربر اعلام می کند. وب سایت و نرم افزارهای موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» صرفا به منظور ارائه خدمات اطلاع رسانی در بازار املاک و مستغلات کشور و برقراری ارتباط بین مالک و متقاضی ملک طراحی شده است. جستجو کنندگان ملک میتوانند مشخصات دقیق ملک مورد نظرشان را در محله های دلخواه خود در وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» ثبت کرده و بلافاصله مناسب ترین آگهی های موجود در سامانه را دریافت کنند. همچنین در صورت تمایل، همزمان وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» ، "درخواست ملک" را به رایگان برای تمامی مشاورین فعال در محله های انتخابی ارسال میکند و درخواست کننده، پیشنهادات جداگانه ای از مشاورین نیز دریافت خواهد کرد.
برای استفاده از وب سایت و نرم افزارهای موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» ضروری است که کاربر با درج نام، نام خانوادگی و شماره موبایل خود، یک حساب کاربری ایجاد کند. تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند میتوانند حساب کاربری داشته باشند.

هر فرد تنها میتواند یک حساب کاربری به عنوان کاربر در « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» داشته باشد.

دانلود یک نسخه از نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» به صورت رایگان برای مصارف غیر تجاری برای افراد حقیقی یا حقوقی مجاز میباشد. این مجوز به معنای انتقال عنوان و مالکیت نیست.

شماره تلفن‌ موبایل ثبت شده توسط کاربر، تنها تلفن‌ رسمی و مورد تایید « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» است. تمام پیغام ها ، پاسخ‌ها و اخذ تائیدیه ها صرفا از طریق این شماره تلفن صورت میگیرد.

« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از خدمات وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» احراز هویت کند. در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» قرار ندهد، « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» میتواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر خودداری کند.

« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» در شرایطی که به هر دلیل، تشخیص دهد ثبت نام یک کاربر میتواند برای« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» یا سایر کاربران خطرناک و یا نا مطلوب باشد، حق حذف دسترسی کاربر مذکور به سرویس وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» را بدون ادای هیچگونه توضیح ویا اظهار نظر دارد.

« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» مسئول محافظت از تمامی اطلاعات کاربران بوده و این اطلاعات محرمانه تلقی شده و دسترسی به آنها توسط اشخاص ثالث مجاز نیست مگر در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی.
« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» با انجام نظر سنجی از کاربران و نظارت مستمر بر روشهای کار در جهت ارائه خدمات وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» با کیفیت هر چه مطلوبتر، ، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» جهت فراهم نمودن امکان استفاده از وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» بر روی دستگاه‌های مختلف مستمرا تلاش می کند. اما تضمینی نسبت به اجرا شدن نرم افزار به صورت مطلوب روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی موجود در کشور نخواهد داشت.

« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» تنها از شماره ۰۰۹۸۲۰۰۰۹۵۱۱ برای کاربران پیام ارسال می‌کند. همچنین ممکن است « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» از طریق شماره ۰۰۹۸۲۰۰۰۹۵۱۱ به منظور نظرسنجی برای برخی کاربران پیام ارسال کند. ارسال هر گونه پیام تحت نام « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» است و در صورت دریافت چنین پپامی، کاربر می تواند جهت پیگیری مورد را به واحد پشتیبانی اطلاع دهد.

« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» ممکن است در شرایطی به کاربر اجازه دهد عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه از وب سایت و نرم‌افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» تهیه و منتشر کنند. اینگونه مطالب تهیه شده به کاربر تعلق دارند، اما با ثبت و انتشار آنها کاربر این حق را به « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» میدهد که این مطالب را در هر مکان و هر زمان به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر منتقل کند.

« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» حق دارد بدون اعلام قبلی از انتشار آگهی ها، سئوالات، انتقادها، نظرات و پیشنهادات منتشر شده توسط کاربر خودداری کند.

« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» مسئولیتی در قبال آگهی ها، سئوالات، انتقادها، نظرات و پیشنهادات منتشر شده توسط کاربران ندارد. در صورتی که کاربران بر اساس این اطلاعات اقدام به داد و ستد و تعهد مالی نمایند، « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» در قبال ضرر و زیان احتمالی مسئول نخواهد بود.

« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» ضمانتی در قبال صحت، دقت و به روز بودن آگهی ها، سئوالات، انتقادها، نظرات و پیشنهادات ثبت شده توسط کاربران ندارد.

« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» ممکن است کدهای هدیه به کاربران ارائه کند. با وارد کردن این کدها در وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» » ، اعتبار مشخصی به حساب کاربر اضافه شده و یا خدمتی به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار داده میشود.
کاربر میپذیرد که اجازۀ انتقال یا فروش کد ها را به افراد دیگر ندارد. همچنین کاربر مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند، حتی اگر « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» راسا در فضاهای عمومی این کدها را منتشر کرده باشد.

« گروه فنی مهندسی MTABRIZ» با بهره گیری از امکاناتی از جمله واحد پشتیبانی و واحد صدای مشتریان جهت رضایت کاربران بی وقفه تلاش میکند. چنانچه هر یک از کاربران وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» در حین استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند، میتوانند شکایت خود را از طریق تماس با واحدهای پشتیبانی و یا صدای مشتریان و همچنین با ارسال پیام به Info@mtabriz.ir مطرح کنند. « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

کاربر متعهد میشود با استفاده از وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» از انجام هر گونه فعالیت و یا ارسال اطلاعات و مطالب مغایر با قوانین جاری کشور یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه خودداری کند.

کاربر متعهد میشود از بارگذاری و فرستادن هر نوع فایل و اطلاعاتی که باعث اختلال، خرابی، انهدام و محدودیت در استفاده از وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» برای خود و سایر کاربران میشود، خودداری کند.

کاربر متعهد میشود از هیچ نوع ابزار و نرم افزاری برای ورود و یا کپی کردن نرم افزار وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» استفاده نکند.

کاربر متعهد میشود از مهندسی معکوس و هر گونه ابزار دیگر برای کپی کردن نرم افزار و یا اطلاعات وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» استفاده نکند.

کاربر متعهد میشود از هیچ نوع ابزار برای ارائه خدمات وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» بر روی سرورهای دیگر استفاده نکند.

کاربر متعهد میشود از هیچ نوع ابزار برای ایندکس گذاری روی وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» استفاده نکند.

کاربر متعهد میشود از هیچ گونه ابزار برای استخراج سورس کد وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» استفاده نکند.

کاربر متعهد میشود هیچ گونه فعالیتی برای دسترسی غیر قانونی و غیر متداول به هیچ بخش از وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» انجام نده.

کاربر متعهد میشود هیچ‌گاه از خدمات وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» به صورتی که به « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند. مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که برای استفاده از وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی انجام میشود، به عهدۀ صاحب حساب کاربری است.

کاربر میپذیرد مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ صاحب حساب کاربری است. در صورت مفقود شدن و یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌ رسانی به « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هائی که از طریق حساب کاربری انجام شده به عهدۀ صاحب حساب خواهد بود.

کاربر میپذیرد کلیه اطلاعات و پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری منتسب به کاربر بوده و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل اطلاعات و پیام‌ها از ناحیۀ کاربر غیر قابل استماع و مردود است.

کاربر میپذیرد در همه موارد عواقب اظهارات خلاف واقع به عهده کاربر میباشد.

کاربر میپذیرد مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» به عهدۀ کاربر است.

کاربر میپذیرد خدمات وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» ممکن است با استفاده از خدمات « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» های ثالث از جمله درگاه های بانک و یا تامین کنندگان اینترنت ارائه شوند. در چنین شرایطی کاربر میپذیرد که “گروه فنی مهندسی MTABRIZ»در نحوه و کیفیت ارائه این خدمات دخالتی نداشته، و استفاده از این خدمات قوانین و مقررات مختص خود را دارند و « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» هیچگونه مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات گروههای ثالث ندارد.

کاربر میپذیرد که « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» ممکن است از پیامک و یا ایمیل برای تماس با وی استفاده کند. کاربر از طریق تماس با واحد پشتیبانی « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» میتواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شوند. کاربر میپذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شود.

کاربر میپذیرد از آنجایی قبل از استفاده از خدمات غیر رایگان، ویژه و تخصصی وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» ، مجاز به عدم پذیرش هزینۀ اعلام شده میباشد، نمیتواند پس از استفاده از این خدمات اعتراضی نسبت به هزینۀ خدمات داشته باشد و ملزم به پرداخت میباشد و به همین منظور کاربر اختیار دریافت و وصول مبالغ مورد مطالبۀ را به « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» داده است.

کاربر میپذیرد اطلاعات و مطالب شامل آگهی ها، سئوالات، انتقادها، نظرات و پیشنهادات ثبت شده توسط کاربر در وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» در اختیار « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» قرار دارد. کاربر موافقت می کند که این اطلاعات و مطالب تحت نام کاربر به سایر کاربران نمایش داده شوند.

کاربر میپذیرد که اعتبار موجود در حساب کاربری در نتیجه افزایش سقف از طریق درگاه بانک و یا با وارد کردن کدهای تخفیفی صرفا برای استفاده از خدمات وب سایت و نرم افزار موبایل « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» قابل استفاده است و امکان پرداخت بخشی یا تمامی این اعتبار به کاربر به صورت نقد وجود ندارد.

کاربر میپذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه داده میشوند ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمیکند، این حق برای « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» محفوظ است که اعتبار یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که « گروه فنی مهندسی MTABRIZ» تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده، میتواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.

اطلاعات تماس
  • معصومی: ۰۹۱۴۶۷۲۱۹۱۹
  • خانم اکرمی: ۰۹۱۴۴۰۹۸۱۳۰
  • تلفن ثابت: ۰۴۱۳۳۲۹۶۷۹۸
شبکه‌های اجتماعی
آدرس ما
  • تبریز، ولیعصر، فلکه دانشجو، روبروی بانک ملی، طبقه سوم
  • +